Inwestor

Nowy wymiar inwestycji. To dewiza opisująca Magmillon – spółkę zawiązaną przez ekspertów i pasjonatów rynku nieruchomości. Magmillon tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji w sektorze nieruchomości, a wyróżnia nas zamiłowanie do nietuzinkowych, pionierskich przedsięwzięć. Tak właśnie powstał projekt Warszawskie Kamienice – skierowany do osób, poszukujących swojego miejsca do życia i pracy w otoczeniu starych, ceglanych murów, gdzie duch przedwojennej Warszawy jest wciąż odczuwalny.

W Magmillon kładziemy nacisk na jakość. Dlatego do współpracy przy realizacji inwestycji zapraszamy wyłącznie specjalistów i wykonawców doświadczonych w pracy z obiektami zabytkowymi. Równie ważne jest dla nas działanie w zgodzie z charakterem danej lokalizacji i nawiązanie relacji dobrosąsiedzkich. Dlatego ściśle współpracujemy ze społecznościami lokalnymi, władzami miasta i poszczególnych dzielnic oraz biurem konserwatora zabytków.

Wierzymy, że z pasji i doświadczenia powstaje wymarzone miejsce do życia i pracy w murach pamiętających przedwojenną Warszawę.

Zespołem Magmillon kieruje znany inwestor, bloger i autor książki “Zarabiajmy na nieruchomościach” – Kuba Karliński – https://kubakarlinski.pl